Publicēšanas datums

3. Novembris, 2020

NOLIKTAVAS DARBINIEKS (krāvējs)

Pienākumi:

  • noliktavā ienākošo kravu pārbaude un kontrole
  • ienākošo kravu parametru pārbaude un pārmērīšana
  • dokumentu sagatavošana un noformēšana
  • ienākošo un izejošo kravu iekraušana / izkraušana

Prasības:

  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, uzmanīgums, mērķtiecība un prasme patstāvīgi organizēt darba procesu;
  • vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
  • māka vadīt iekrāvēju

Piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā;
  • apmācību;
  • profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanos un izaugsmes iespējas;
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas

Ja Jūs ieinteresēja mūsu piedāvājums un atbilstat mūsu izvirzītajām prasībām, lūdzam atsūtīt savu CV, vēlams foto un motivācijas vēstuli sadaļā “pieteikties”. Vēstules nosaukumā uzrādiet vakanci uz kuru pretendējat. Neskaidrību gadījumā lūdzu zvanīt. Sazināsimies ar pretendentiem, kas būs izvirzīti uz nākošo kārtu.

Pieteikuma forma

Veikt pieprasījumu