Labākie piedāvājumi salikto kravu jūras pārvadājumiem

Jūras pārvadājumi –  vislētākais veids kravu piegādei visā pasaulē.  Šis transporta veids  ir īpaši pieprasīts, pārvadājot liela svara un apjoma kravas uz dažādiem kontinentiem.

Šodien loģistika kļūst aizvien globālāka un prasa kompleksu pieeju un risinājumus.  Tieši tādēļ  jūras pārvadājumi lieliski papildina mūsu  pamatdarbību – kravu piegādi ar autotransportu. 

Kompānija  Baltic Express LV  ir gatava sniegt jums   pilnu konteineru (FCL) un  salikto (LCL) kravu  piegādi, izmantojot jūras pārvadājumus.

Mūsu  noliktava Rīgā, kā arī partneru noliktavas Baltijā un visās Eiropas  valstīs ļauj mums  uzglabāt kravas , lai nodrošinātu to nosūtīšanu saliktajos  konteineros.  Un kontrakti ar dauzām jūras līnijām un partneriem visā pasaulē sniedz iespēju vienmēr izvēlēties optimālo piegādes modeli atkarībā no mūsu klientu vajadzībām.

Mūsu serviss  kravu pārvadājumi jūras konteineros izceļas ar optimālu cenu,  efektīvu komunikāciju ar klientu un vienmēr labāko piegādes risinājumu. Lai kur arī atrastos jūsu krava, mūsu speciālisti izvēlēsies labāko jūras līniju un veiks visas nepieciešamās darbības tās iekraušanai un piegādei  līdz jūsu biroja vai noliktavas durvīm,  turklāt kombinējot dažādus transporta veidus.

Jūs neapmierina   jūras konteineru pārvadājuma cena? Nosūtiet mums pieprasījumu!  Mēs nepiedāvājam pašas zemākās cenas, bet apsolām laika gaitā pārbaudītu kvalitāti. 
 

 

Veikt pieprasījumu