Kravu pārvadājumu organizēšana uz un no Polijas

Baltic Express LV efektīvi strādā Polijas teritorijā, nodrošinot piegādes divas reizes nedēļā. Pirmajā reisā nedēļas sākumā un otrajā reisā nedēļas beigās, ik nedēļu iekraujot 6-7 automašīnas un apstrādājot 450 kravas mēneša laikā.

Sadarbojoties ar terminālu Polijā, Baltic Express LV ik nedēļu nodrošina iekraušanu no jebkuras Polijas vietas. Cieši sadarbojoties ar vadošajām rūpnīcām, mēs labi pazīstam dažādu flīžu, būvmateriālu, santehnikas, jumta un citu salikto kravu pārvadājuma specifiku, kas ļauj mums piedāvāt augstas klases servisu un izvairīties no kravas bojājumiem pārvadājuma laikā.

  • Ja jums ir nepieciešams pārvadāt kravu no Polijas uz Baltijas valstīm, Jums palīdzēs mūsu menedžeris Dmitrijs Vinnikovs. Jūs varat sazināties ar viņu, rakstot uz poland@balticexpress.lv vai zvanot pa tālruni +371 22330683.
  • Ja jums ir nepieciešams pārvadāt kravu no Baltijas valstīm uz Poliju, tad Jums var palīdzēt Vitalijs Gončaruks, rakstot uz ltlexport@balticexpress.lv vai zvanot pa tālruni +371 26827941.
  • Ja jums ir nepieciešams pārvadāt kravu no Polijas uz NVS valstīm, tad vēršaties pie Andreja Pomeranceva. Jūs varat sazināties ar viņu, rakstot uz road@balticexpress.lv vai zvanot pa tālruni +371 22076399.

Organizējot piegādi, Baltic Express LV palīdz ar nepieciešamajiem dokumentiem un atbalsta klientu visa piegādes procesa laikā, sākot no pasūtījuma brīža līdz pat piegādes durvīm. Kravu pārvadājumi no un uz Poliju tiek veikti katru nedēļu.

Baltic Express LV savu darbību uzsāka 2004. gadā un veiksmīgi to turpina jau vairāk nekā 19 gadus. Mēs pārvadājam kravas visu veidu, nodrošinot piegādes un distribūciju. Mums uzticas vairāk nekā 5000 uzņēmumu, tai skaitā Valdo, Rimi, Krūza, Reaton, Depo un citas vadošās kompānijas tirgū.

Mēs vienmēr esam atvērti jauniem klientiem, pat vismazākajiem, jo ticam, ka varam augt un attīstīties kopā!

 

Veikt pieprasījumu