Kravu pārvadājumi pa autoceļiem Latvijā

Pateicoties mūsu ģeogrāfiskajam stāvoklim, vairums mūsu klientu atrodas Latvijā, tādēļ Baltic Express LV ir veltījusi daudz pūļu, lai organizētu servisu Latvijas iekšienē. Vispirmām kārtām tas ir kvalitatīvs noliktavas un vietējās distribūcijas darbs.  Lai uzlabotu piegādes sistēmu, 2013.gadā mūsu kompānija atvēra savu noliktavu. Šai noliktavai ir rampa, slēgta teritorija, fiziska diennakts apsardze, videonovērošanas sistēma, moderna tehnika un elastīgs darba laiks, kas ļauj mums ne vien paātrināt kravu pārkraušanas procesu Baltic Express LV galvenajā terminālā, bet arī paplašināt mūsu klientiem piedāvājamo loģistikas pakalpojumu sarakstu  – detalizēti par tiem Jūs varat izlasīt sadaļā noliktavas pakalpojumi.

Lai piegādātu kravas mūsu klientiem Latvijā, galvenokārt tiek izmantotas  6-7 metrus garas automašīnas ar pacēlāju un ratiņiem, tādēļ ir iespējams piegādāt preces pat saņēmējiem, kuriem nav kravas tehnikas vai rampas. Ja nepieciešams, mūsu autovadītāji var palīdzēt ienest preces telpā. Mēs varam arī veikt kravas pārvadāšanu Latvijā ar citām mašīnām – no maza mikroautobusa līdz fūrei!

Tas viss ļauj mums ik nedēļu piegādāt simtiem kravu gala saņēmējiem Rīgā un Rīgas rajonā tajā pašā dienā, kad starptautiskas automašīnas ienāk Latvijā no citām valstīm.

Veikt pieprasījumu