Kravu pārvadājumu organizēšana uz un no Portugāles

Šo virzienu mēs atklājām nesen, rezultāti jau ir solīgi, un katru gadu tie tikai aug. Mūsu komanda ik nedēļu nosūta 3-4 automašīnas un katru mēnesi apstrādā apmēram 200 pasūtījumus.

Portugāle ir liels vīna, apģērba, apavu, automobiļu detaļu un tekstilizstrādājumu, kā arī mašīnu un aprīkojuma eksportētājs. Izmantojot tur esošo terminālu, Baltic Express LV ik nedēļu nodrošina iekraušanu no jebkuras Portugāles vietas. Cieši sadarbojoties ar vadošajām rūpnīcām, mēs lieliski saprotam dažādu kravu pārvadāšanas specifiku, kas ļauj mums piedāvāt augstas klases servisu un izvairīties no traumu brīviem kravas pārvadājumiem.

  • Ja Jums ir nepieciešams pārvadāt kravu no Portugāles uz Baltijas valstīm, Jtad Jums palīdzēs mūsu menedžeris Antons Sadovičs. Jūs varat sazināties ar viņu, rakstot uz e-pastu portugal@balticexpress.lv vai zvanot pa tālruni +371 25144700.
  • Ja Jums ir nepieciešams pārvadāt kravu no Baltijas valstīm uz Portugāli, tad vēršaties pie Vitālija Gončaruka, rakstot uz ltlexport@balticexpress.lv vai zvanot pa tālruni +371 26827941.
  • Ja Jums ir nepieciešams pārvadāt kravu no Portugāles uz NVS valstīm, sazinieties ar Andreju Pomerancevu, rakstot uz e-pastu road@balticexpress.lv vai zvanot pa tālruni +371 22076399.

Organizējot piegādi, Baltic Express LV palīdz ar nepieciešamajiem dokumentiem un atbalsta

Organizējot piegādi, Baltic Express LV palīdz ar nepieciešamajiem dokumentiem un atbalsta klientu visa piegādes procesa laikā, sākot no pasūtījuma brīža līdz pat piegādes durvīm. Kravu pārvadājumi no un uz Portugāli tiek veikti katru nedēļu.

Baltic Express LV savu darbību uzsāka 2004. gadā un veiksmīgi to turpina jau vairāk nekā 19 gadus. Mēs pārvadājam kravas visu veidu, nodrošinot piegādes un distribūciju. Mums uzticas vairāk nekā 5000 uzņēmumu, tai skaitā Valdo, Rimi, Krūza, Reaton, Depo un citas vadošās kompānijas tirgū.

Mēs vienmēr esam atvērti jauniem klientiem, pat vismazākajiem, jo ticam, ka varam augt un attīstīties kopā!

 

Veikt pieprasījumu