Kravu pārvadājumi pa autoceļiem Eiropas Savienībā

Kā zināms, Baltijas valstu galvenais ārējās tirdzniecības partneris ir Eiropas Savienība. Turklāt caur Baltijas valstīm iet samērā liela tranzīta kravu plūsma, kuras kursē no Eiropas uz Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu un Āzijas republikām, tādēļ automobiļu pārvadājumi no ES uz Baltijas valstīm ir ļoti pieprasīti. Ne velti ES mūsu kompānijai ir pats nozīmīgākais un attīstītākais reģions. Ik nedēļu desmitiem mūsu automašīnu iekrauj pilnās vai saliktās kravas saskaņā ar sarakstu, lai laikus piegādātu kravas mūsu klientiem! Ar detalizētu sarakstu Jūs varat iepazīties, izvēloties  Jūs interesējošo valsti sadaļā interaktīvā karte.

Īpaša uzmanība jāvelta mūsu servisa organizācijai attiecībā uz saliktajām kravām. Baltic Express LV ir plašs partneru tīkls visā Eiropā, un tas ļauj konsolidēt nelielas kravas lielos apjomos īsā laikā Eiropas noliktavās, saņemt un  piegādāt preci nelielās automašīnās ar pacēlāju no/uz tām kompānijām, kurām tas nepieciešams, un iebraukt vietās, kur nevar iebraukt lielā fūre, noformēt eksporta deklarācijas  (EX1) nosūtītāja valstī,  kā arī sniegt Eiropas iekšējo pārvadājumu pakalpojumu. Vairumā ekonomiski attīstīto ES valstu mums ir vairāk par 1 terminālu.  Tas samazina kravas savākšanas/piegādes cenu un laiku, kā arī ļauj piedāvāt konkurētspējīgas cenas pavisam mazāk kravām, kādas parasti piegādā kurjeru dienests. Lai paaugstinātu servisa līmeni atsevišķām specifiskām (bet izplatītām) precēm,  mums ir specializēti termināli.  Tādu servisu mēs varam piedāvāt kompānijām, kuras nodarbojas ar flīžu importu no šās keramikas produkcijas populārajiem ražošanas reģioniem Spānijā un Itālijā.

Savs un ar pastāvīgiem kontraktiem piesaistīts autotransports ar uzstādītiem GPS adapteriem ļauj kontrolēt transporta līdzekļa kustību visā maršrutā un jebkurā brīdī sniegt klientam informāciju par viņa kravas atrašanās vietu.

Plašais Eiropas galveno valstu pārklājums sniedz mums iespēju tieši paņem lielas, trauslas un dārgas kravas, lai izvairītos no liekas to pārkraušanas un samazinātu bojājumu risku pārvadājumu laikā.

Noteikti jāatzīmē, ka mums ir  vairāk nekā 15 gadu pieredze šajā sfērā. Salikto kravu pārvadāšana  – tas ir sarežģīts loģistikas process, kura kvalitatīvai izpildei nepieciešami kvalificēti kadri, kuriem Jūs varat uzticēt savas kravas pārvadāšanu!

Veikt pieprasījumu