Efektīva salikto kravu piegāde ar autotransportu

Ja jums vajadzīga  kravu piegāde Eiropā, Krievijā un NVS, tad izvēle par labu autotransportam kļūst acīmredzama. Automobiļu pārvadājumi  –  tas ir pats pieejamākais un efektīvākais kravu piegādes veids gadījumā,  ja jūs  meklējat ātru un ekonomiski attaisnotu risinājumu.

Kompānijas Baltic Express LV specializācija  – salikto kravu piegāde. Savs autoparks un ilggadēja darba pieredze loģistikas sfērā ļauj mums vienmēr sniegt saviem klientiem labākos risinājumus. Mēs esam noregulējuši  salikto kravu piegādes  sistēmu  un šodien varam droši paziņot –  tā darbojas nevainojami. Mums  ir zināmi visi zemūdens akmeņi, ar kādiem saskaras kompānijas, veicot  autopārvadājumus. Piemēram,  zinām visas sarežģītās muitas dokumentu noformēšanas  nianses,  no kā pilnībā pasargājam mūsu klientus.

Mēs esam gatavi sniegt jums savu servisu visos salikto kravu piegādes ar autotransportu posmos,   kā arī iesniegt pārskatus par automašīnu  ar jūsu kravām pārvietošanos reālā laika režīmā, kas ir iespējams  tikai strādājot bez starpniekiem.

Vairāk nekā  5000 klienti jau ir novērtējuši  mūsu salikto kravu piegādes regulāro servisu.  Piemēram, Baltijas valstīs mēs varam nodrošināt kravu piegādi ik dienu,  Eiropā  – ik nedēļu, gan importam, gan eksportam.  Sīkāk iepazīties ar maršrutiem var šeit

Mūsu pakalpojumos piegādājot kravas ar autotransportu  ietilpst:           

  • savs serviss visos posmos, piegādājot kravas «no durvīm līdz durvīm»
  • salikto kravu piegāde un pilnu mašīnu piegāde importam un eksportam
  • sevišķi liela izmēra un bīstamo kravu transportēšana, kā arī lopkopības preču pārvadājumi
  • moderns, ar GPS aprīkots  autoparks ar iespēju tieši sazināties ar autovadītājiem un izsekot automašīnu kursam
  • sava ērta noliktava Rīgā un noliktavas kravu konsolidēšanai visā Eiropā
  • teicams klientu serviss – ar mums var sazināties visu laiku, kamēr mūsu automašīnas ar jūsu kravu atrodas ceļā.

Mūsu speciālisti sniegs jums  jebkuru informāciju  un visīsākajā laikā veiks jums aprēķinu  par pārvadājumu izmaksām.  
 
 
 

Veikt pieprasījumu