BALTIC EXPRESS LV – līderis salikto kravu piegādē

BALTIC EXPRESS LV - loģistikas kompānija, kura sekmīgi strādā kravu pārvadājumu tirgū kopš 2004.gada. Mūsu kompānijas pamatspecializācija ir starptautiskie salikto kravu pārvadājumi ar autotransportu.

Mūsu kompānijas galvenā atšķirība no ekspedīcijas kompānijām ir savs serviss galvenajos Eiropas maršrutos. Kā arī savs transports, sava noliktava Rīgā, droši partneri un konsolidācijas noliktavas katrā reģionā, kur mēs strādājam.

Tas ļauj mums piedāvāt labas cenas par salikto kravu piegādi un regulāru servisu saviem klientiem, kuru vidū - Latvijas lielākās tirdzniecības kompānijas, Eiropas ražotāji, loģistikas un ekspedīcijas kompānijas Eiropā, Baltijas valstīs un Krievijā.

Savas sekmīgās darbības laikā kompānija Baltic Express LV ir ieguvusi droša partnera reputāciju. Panākumu ķīla bija kompānijas  izaugsme un attīstība – kopā ar saviem klientiem un partneriem.

Profesionālais personāls, kurš pastāvīgi paaugstina savu kvalifikāciju, palīdzēs Jums atrisināt Jūsu problēmas un atbildēs uz visiem jautājumiem, kas attiecas uz  salikto kravu pārvadājumiem un piegādi.

Mūsu kompānija plašā izvēlē piedāvā loģistikas pakalpojumus, kuri maksimāli atbilst pārvadājamo kravu raksturam un klientu prasībām.

Kompānijas Baltic Express LV īpaša iezīme  – servisa ātra pielāgošana mainīgajām tirgus, klientu un apkalpojamo produktu prasībām.  Mūsu kompānijas apgrozījums  2014.gadā pārsniedza  5.7 milj. eiro. Kompānijas pamatkapitāls ir 30 000 eiro.  Pārvadāto kravu skaits 2014.gadā pārsniedza 17 000.

Mūsu priekšrocības un atšķirības:

* Vairāk nekā 10 darba gadi loģistikas pakalpojumu sfērā

* Savs serviss  salikto kravu piegādei

* Efektīva  kravu piegāde «no durvīm līdz durvīm»

* Individuāla pieeja, ātra apkalpošana un likmju aprēķināšana

* Vairāk nekā  2500 klientu

* Ik dienu  salikto kravu piegāde Latvijā, Lietuvā  un Igaunijā

*Ik nedēļu   salikto kravu piegāde Eiropā

* Savs moderns autotransports

* Sava noliktava Rīgā

* Uzticami partneri un noliktavas kravu konsolidācijai visā Eiropā

* Teicama cena  parsalikto  kravu piegādi,  pateicoties efektīviem loģistikas  risinājumiem.

* Atrašanās Latvijas loģistikas kompāniju Top 10, kuras specializējas  salikto kravu piegādē.

 

Ja jums nepieciešama salikto kravu piegāde,jums vajadzīga kompānija Baltic Express!

Mūsu klienti