BALTIC EXPRESS LV – loģistikas kompānija, kura sekmīgi strādā kravu pārvadājumu tirgū kopš  2004.gada. Mūsu kompānijas pamatspecializācija ir starptautiskie salikto kravu pārvadājumi ar autotransportu.

BALTIC EXPRESS LV galvenā atšķirība no ekspedīcijas kompānijām ir savs serviss galvenajos Eiropas maršrutos, savs autoparks un noliktava Rīgā.  Kā arī droši partneri un konsolidācijas noliktavas katrā reģionā, kur mēs strādājam.​

Vairāk nekā  2500 klienti jau ir novērtējuši mūsu regulāro servisu kombinēto kravu piegādē.  Mēs ar prieku sadarbosimies arī ar jums!

Auto pārvadājumi

 

Kompānijas  Baltic Express LV  specializācija - kombinēto kravu piegāde. Savs autoparks un ilggadēja darba pieredze loģistikas sfērā ļauj mums vienmēr sniegt saviem klientiem labāko risinājumu.

Sīkāk

Pasūtīt pakalpojumu

 

Mūsu speciālisti sniegs jums jebkuru informāciju un īsākajā laikā aprēķinās jūsu pārvadājum​​a izmaksas​ Šim nolūkam vienkārši aizpildiet kontaktu veidlapu.

Sīkāk

Kravu apdrošināšana

 

Pateicoties mūsu milzīgajai darba pieredzei un izkoptajām partnerattiecībām ar apdrošināšanas kompānijām, esam gatavi jums piešķirt izdevīgas likmes kravu apdrošināšanai.

 

Sīkāk​​​​​​​
 

Mūsu klienti